Громада подала заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки! Важливо!

Громада подала заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки!

• Переглядів: 30

Віповідно до вимог законодавства, процедура проходження стратегічної екологічної оцінки є невід'ємною частиною розробки Стратегії розвитку. Ознайомитися з документом можете нижче або за посиланням:

У громаді розглянули проектні ідеї до Стратегії розвитку Засідання

У громаді розглянули проектні ідеї до Стратегії розвитку

• Переглядів: 39

Сьогодні відбулось засідання робочої групи із розробки Стратегії розвитку. Мета зустрічі – обговорення та відбір проєктних ідей. Засідання відбулося у змішаній формі онлайн і офлайн.

Відбулись консультації з фахівцями, які працюють над розробкою Стратегії розвитку громади Засідання

• Переглядів: 39

Учора в приміщенні Щербанівської сільської ради відбулись консультації з фахівцями, які працюють над розробкою Стратегії розвитку громади. Присутні обговорювали перспективні напрямки та завдання розвитку ТГ на період до 2027 року.

У Щербанівській ТГ продовжують працювати над стратегією розвитку: проводиться соціологічне дослідження Важливо!

• Переглядів: 75

Крім онлайн опитування мешканців громади, до процесу залучені фахівці та студенти Полтавського державного аграрного університету. Головне завдання яких зробити вибірку репрезентативною, тобто охопити якомога більше жителів. Це допоможе визначити проблематику в громаді.

У Щербанівській громаді продовжують працювати над Стратегією розвитку Засідання

У Щербанівській громаді продовжують працювати над Стратегією розвитку

• Переглядів: 316

Днями відбулось друге засідання групи з розробки Стратегії розвитку Щербанівської громади до 2027 року. Мета зустрічі – аналіз соціально-економічної ситуації та виявлення проблем для проведення соціологічного дослідження.