Як закрити виконавче провадження? Важливо!

Як закрити виконавче провадження?

  • Переглядів: 17

         Несвоєчасна  сплата штрафів за порушення правил дорожнього руху, наявність заборгованості зі сплати аліментів, а також несплачених кредитних заборгованостей, комунальних та інших платежів можуть стати підставою  для відкриття виконавчого провадження. Як наслідок  з’являється запис в Єдиному реєстрі боржників, накладається арешт на майно боржника та на банківські рахунки, здійснюється стягнення із заробітної плати та інших доходів боржника та ін.

Зміни до порядку призначення виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб Важливо!

Зміни до порядку призначення виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб

  • Переглядів: 33

11 липня 2023 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб», якою внесено зміни до порядку призначення виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб.

Як припинити платити аліменти, якщо дитина почала проживати з вами? Цікава інформація

Як припинити платити аліменти, якщо дитина почала проживати з вами?

  • Переглядів: 30

Дедалі частіше трапляються випадки, коли дитина, на утримання якої один з батьків сплачував аліменти, змінює своє місце проживання та може жити з тим із батьків, з якого за рішенням суду стягувались аліменти. Такі обставини потребують вчинення певних дій від платника аліментів, адже припинення стягнення останніх не відбувається автоматично.