Шановні мешканці громади! Важливо!

Шановні мешканці громади!

  • Переглядів: 112

На виконання плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В.Остроградського проводить опитування, метою якого є зосередження спільних зусиль влади, громадськості, освіти та культури у патріотичному вихованні молоді Полтавщини. 

Навчання у вищих військових навчальних закладах та військових коледжах сержантського складу вищих військових навчальних закладів Важливо!

Навчання у вищих військових навчальних закладах та військових коледжах сержантського складу вищих військових навчальних закладів

  • Переглядів: 697

Полтавський РТЦК та СП проводить відбір кандидатів для навчання у вищих військових навчальних закладах (далі ВВНЗ) та військових коледжах сержантського складу вищих військових навчальних закладів (далі – ВКСС) на 2023 рік.

Розпочалася підготовка освітян до впровадження НУШ у 5-9 класах

Розпочалася підготовка освітян до впровадження НУШ у 5-9 класах

  • Переглядів: 349

У закладах загальної середньої освіти Щербанівської громади проходять навчання «Нова українська школа: перехід на наступний рівень» для вчителів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти у 5-х класах у 2022-2023 навчальному році.

Шановні освітяни!

Шановні освітяни!

  • Переглядів: 421

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята  Дня працівників освіти!

Шановні бібліотекарі!

Шановні бібліотекарі!

  • Переглядів: 382

Вітаємо вас з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. У час цифрових технологій ваша професія є  особливо важливою і потрібною. Ви бережете цінний скарб поколінь – книгу. Ви розкриваєте перед своїми читачами світ минувшини і сьогодення, світ образів і емоцій, світ добра і зла, світ просвітництва і  надбань, світ науки і культури.