Загальний відділ

Жогаль Олена Миколаївна начальник

с. Щербані, вул. Центральна, 2, e-mail: silrada_sherbani@ukr.net, телефон: +38 098 830 59 44

Реквізити для оплати:

ГУК у Полт.обл/тг

с.Щербані/22012500

Код отримувача (ЄДРПОУ) 37959255

Банк отримувача - Казначейство України (ел.адм)

UA528999980334199879000016648

Код 22012500

Плата за надання інших адміністративних послуг

Відповідно до Порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 р. №265, громадянин України, який проживає на території України, а також іноземець чи особа без громадянства, які на законних підставах постійно або тимчасово проживають на території України, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання та прибуття до нового місця проживання (перебування) задекларувати/зареєструвати його.

Батьки або інші законні представники зобов’язані задекларувати/зареєструвати місце проживання (перебування) новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.

За декларування місця проживання, реєстрацію місця проживання, зняття із задекларованого місця проживання, зняття із зареєстрованого місця проживання справляється адміністративний збір у розмірі:

1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - за декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого Законом строку (45,42 грн);

2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - за декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого  Законом строку (75,70 грн);

1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - за зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/зміну місця проживання (45,42 грн).