Житлові субсидії

27 Травня, 2021 р., 13:38
Сім'ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін буде перепризначена автоматично без особистого звернення громадян, крім трьох категорій сімей, яким необхідно подати нові заяву та декларацію:   - сім'ям, яким субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі (тобто, субсидія не виплачувалась безпосередньо одержувачу готівкою, а перераховувалась на рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг через АТ «Ощадбанк»);   - сім'ям, яким субсидія призначалась за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);   - сім'ям, яким субсидія призначалась без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (на фактично проживаючих осіб).   Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом подає за місцем реєстрації такі документи:   - заява (за встановленою формою) ;   - декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (за встановленою формою) ;   - довідки про доходи — у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня в офіційних джерелах і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом органів соцзахисту населення. У разі неможливості підтвердити такі доходи довідкою до декларації додається письмове пояснення.   - договір найму (оренди) житла (для орендарів житла);   - копію договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності заборгованості).    Документи на призначення житлової субсидії можливо подати не відвідуючи відповідні установи з використанням електронних сервісів.   Для оформлення житлової субсидії рекомендуємо скористатись он-лайн сервісом Мінсоцполітики https://subsidii.mlsp.gov.ua/ .   Основною перевагою даного сервісу є те, що скористатись ним можливо цілодобово та кожного дня.
21 Травня, 2021 р., 09:25
Наразі розпочато прийом документів на призначення житлової субсидії.
18 Травня, 2021 р., 09:55
Для призначення субсидії до уповноважених осіб сільських (селищних), міських рад, територіальних громад, ЦНАП; у містах обласного значення – до управлінь соцзахисту населення подаються наступні документи:
29 Квітня, 2021 р., 14:31
14 квітня Кабінет Міністрів посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.
25 Березня, 2021 р., 08:35
Відповідно до законодавства житлові субсидії та пільги розраховуються щомісяця до 25 числа за поточний місяць, розмір їх залежить від вартості житлово-комунальних послуг.
17 Березня, 2021 р., 09:34
01 Липня, 2020 р., 09:16
Міністерство соціальної політики в умовах установлення карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в рамках дії Меморандуму між Міністерством соціальної політики України та Міжнародною благодійною організацією „Фонд Східна Європа” від 09 березня 2017 року про співпрацю в рамках реалізації спільного проекту „Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади”, провело роботу щодо доопрацювання програмного забезпечення електронного сервісу „Система попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії” (далі — електронний Сервіс) в частині надання можливості прикріплення в електронному вигляді сканованих документів до Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі, затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України 02 травня 2018 року № 604 (у редакції наказу Міністерства соціальної політики України від 23 жовтня 2019 року № 1528), та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України 02 травня 2018 року № 604 (у редакції наказу Міністерства соціальної політики України від 21 листопада 2018 року № 1740).