Списки громадян, які перебувають на квартирному обліку Щербанівської сільської ради

Список №1 (загальна черга) завантажити файл
Список №2 (громадяни, які мають право на першочергове отримання житла) завантажити файл
Список №3 (громадяни, які мають право на позачергове отримання житла завантажити файл

Перелік документів

• Переглядів: 372

Відповідно до “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень”, зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМ №861 від 23.11.2016 року:

Особам, які перебувають на квартирному обліку, як такі, що потребують поліпшення житлових умов по Щербанівській сільській раді

• Переглядів: 450

Відповідно до листа виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області №02-29/146 від 20.01.2020 року повідомляємо, що з метою здійснення моніторингу та згідно п.25 Постанови «Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської ради професійних спілок» «Правила обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР»  від 11 грудня 1984 р. N 470, виконавчий комітет Щербанівської сільської ради звертається з проханням поновити облікові справи осіб, які перебувають на квартирній черзі, як такі, що потребують поліпшення житлових умов.