До уваги ВПО та ветеранів війни! Важливо!

До уваги ВПО та ветеранів війни!

  • Переглядів: 8

Шановні друзі –  внутрішньо переміщені особи, ветерани війни та їх сім’ї, люди з інвалідністю!  Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі «Професійна адаптація та перекваліфікація в галузі харчової промисловості в післявоєнний період», що відбудеться 25 травня 2023 року об 11 год, в ауд. 302 ПУЕТ. Програма заходу додається. Для участі в заході необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/T4n86Whpi1exhTak6

Запрошуємо бажаючих долучитися до розробки Стратегії розвитку Щербанівської ТГ!  Цікава інформація

Запрошуємо бажаючих долучитися до розробки Стратегії розвитку Щербанівської ТГ! 

  • Переглядів: 49

Рішенням 33 сесії VIII скликання Щербанівської сільської ради розпочали процес створення Стратегії розвитку Щербанівської сільської територіальної громади на період до 2027 року. Долучитися може кожен активний мешканець, який має пропозиції для покращення комфорту нашої громади та вмотивований на плідну роботу. 

Важлива інформація! Важливо!

Важлива інформація!

  • Переглядів: 40

У зв’язку з переїздом, графік роботи відділу соціального захисту населення змінено: ✅19.04.2023 (середа) - з 8:00 до 17:00; ✅ 20.04.2023 (четвер) - з 8:00 до 12:00; ✅ 21.04.2023 (п’ятниця) - не працює.

Ваша кров може воювати! Важливо!

Ваша кров може воювати!

  • Переглядів: 30

Нагадуємо, що 19 квітня 2023 року в Розсошенській АЗПСМ №2 (с. Розсошенці, вул. Перспективна, 5а) відбудеться забір донорської крові мобільною бригадою Обласної станції переливання крові. Як правильно підготуватися до такої процедури дивіться в інфографіці☺️

Починаємо збір заявок на отримання висівок для годівлі сільськогосподарських тварин! Термінове

Починаємо збір заявок на отримання висівок для годівлі сільськогосподарських тварин!

  • Переглядів: 44

3 метою підтримки особистих селянських господарств, які забезпечили прихисток внутрішньо переміщеним особам та утримують тваринництво, прийнято рішення отримані висівки після переробки пшениці передати для використання в господарських цілях, відповідно до отриманих заявок від територіальних громад, на умовах самовивозу від місця переробки (ТОВ «ДиканькаМлин», смт Диканька).

Запрошуємо стати донором крові! Анонс

Запрошуємо стати донором крові!

  • Переглядів: 55

19 квітня 2023 року в Розсошенській АЗПСМ №2 за адресою: с. Розсошенці, вул. Перспективна, 5а, буде проводитися забір донорської крові мобільною бригадою Обласної станції переливання крові. Запрошуємо усіх долучитись до цієї акції. Ваша кров може воювати! Станьте донором!