Армія з народом"

• Переглядів: 36

Цієї п'ятниці, 13 травня, на мікрорайоні "Садовий" о 16:00 ви зможете відвідати виступ Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру ЗСУ у рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проєкту "Армія з народом". Вхід вільний. Живий звук.

Планове відключення електроенергії 13-14, 16-17.05

• Переглядів: 99

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці:

Звертаємося до власників нежитлових приміщень на території Щербанівської громади!

• Переглядів: 36

Просимо  терміново відгукнутися тих, хто має змогу надати в оренду нежитлове приміщення підприємствам чи підприємцям, які знаходяться у зоні активних бойових дій, але мають бажання перемістити свій бізнес на безпечні території.

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань

• Переглядів: 342

Відбудеться звіт депутатів Щербанівської сільської ради фракції "Довіра"

• Переглядів: 96

У суботу, 26 лютого, о 12 годині в Громадському будинку культури с. Щербані (вул. Центральна,1А) відбудеться звіт депутатів Щербанівської сільської ради фракції "Довіра". Запрошуємо.

Засідання комісій 20.01.2022 р.

• Переглядів: 100

Увага! Завтра, 20 січня, об 11:00 відбудеться засідання комісії з питань освіти, культури та роботи з молоддю.