Останнім часом ґрунтовий покрив України зазнає значного негативного впливу Важливо!

Останнім часом ґрунтовий покрив України зазнає значного негативного впливу

• Переглядів: 78

При сучасному стані землекористування нові власники та землекористувачі часто порушують основи землеробства, недотримуються науково обґрунтованих сівозмін, порушують технологію обробітку ґрунту, проводять безконтрольне внесення отрутохімікатів тощо, що призводить до погіршення якісних показників ґрунту.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки в с. Щербані в адміністративних межах Щербанівської сільської ради»

• Переглядів: 62

Відповідно до статті 10 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою визначення обсягу досліджень, методів екологічної оцінки, рівня деталізації інформації, яка включається до звіту про стратегічну екологічну оцінку (далі – СЕО), та необхідності здійснення СЕО замовник подає заяву про визначення обсягу СЕО до місцевих органів управління. Визначення обсягу СЕО, дозволяє сфокусувати звіт на важливих питаннях охорони довкілля, у тому числі для здоров’я населення, для громадськості та зацікавлених сторін.

Важливо!

• Переглядів: 229

Звертаємось до усіх власників та користувачів, орендарів нерухомого майна та земельних ділянок! У такий складний час продовжуйте сплачувати податки та орендну плату для підтримання економіки, забезпечення життєдіяльності громадян та військових. Віримо у нашу перемогу! Слава Україні!

Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік

• Переглядів: 355

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомила, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2021 рік становить 1,1.

Полтавська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє

• Переглядів: 313

Відповідно до п.п.165.1.24 п.165.1 ст. 165 ПКУ, фізичні особи (громадяни) залучаються до декларування доходів, якщо розмір земельних ділянок, на яких самостійно вирощена сільськогосподарська продукція, перевищує 2 га. Ставка податку на доходи фізичних осіб визначається відповідно до ст. 167 ПКУ у розмірі 18% від бази оподаткування, ставка військового збору визначена п. 16 підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" ПКУ та становить 1,5% від об'єкту оподаткування.