Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік

• Переглядів: 60

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомила, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2021 рік становить 1,1.

Полтавська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє

• Переглядів: 91

Відповідно до п.п.165.1.24 п.165.1 ст. 165 ПКУ, фізичні особи (громадяни) залучаються до декларування доходів, якщо розмір земельних ділянок, на яких самостійно вирощена сільськогосподарська продукція, перевищує 2 га. Ставка податку на доходи фізичних осіб визначається відповідно до ст. 167 ПКУ у розмірі 18% від бази оподаткування, ставка військового збору визначена п. 16 підрозділу 10 розділу ХХ "Перехідні положення" ПКУ та становить 1,5% від об'єкту оподаткування.