День Незалежності з ЦНСП

День Незалежності з ЦНСП

  • Переглядів: 380

        З метою допомоги вразливим верствам населення, забезпечення проведення змістовного дозвілля, відділенням соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах ЦНСП Щербанівської сільської ради у  співпраці з громадської організацією  «Серце дітям», 24 серпня 2021 року, в День  незалежності України,  для 40 дітей Щербанівської територіальної громади було організовано благодійне  свято з веселими конкурсами, розвагами та найголовнішою родзинкою свята став виступ фокусника Володимира Шмідта.

Зміцнення матеріально-технічної бази відділення денного перебування Центру надання соціальних послуг

Зміцнення матеріально-технічної бази відділення денного перебування Центру надання соціальних послуг

  • Переглядів: 360

Для покращення якості надання соціальних послуг, розвитку та зміцнення матеріально – технічної бази, за кошти місцевого бюджету Щербанівської сільської ради,  для відділення денного перебування придбано кондиціонер «OSACA» та апарат УЗТ-1 .         

     Скандинавська ходьба – запорука здоров'я та гарного настрою!

     Скандинавська ходьба – запорука здоров'я та гарного настрою!

  • Переглядів: 565

   Сьогодні все більшу популярність завойовує такий вид фізичної активності, як скандинавська ходьба, в основі якої лежить техніка пересування з використанням палиць.            Чим корисна скандинавська ходьба? Це - поліпшення кровообігу, тренування плечового поясу, профілактика остеохондрозу, зміцнення м'язів, зменшення навантаження на хребет. Займатися скандинавською ходьбою корисно і для дихальної системи. Доведено, що легені при тренуванні вентилюються, що забезпечує профілактику респіраторних інфекцій. Така ходьба застосовується також в якості реабілітації після переломів стегон, колін, гомілки. Палиці використовуються як додаткова опора, а це найкраща стійкість і зниження навантаження на кістки, які зростаються.