Що таке патронат? Важливо!

Що таке патронат?

  • Переглядів: 39

Патронат над дитиною — це послуга тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронат над дитиною – це інноваційна послуга підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини Важливо!

Патронат над дитиною – це інноваційна послуга підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини

  • Переглядів: 35

Патронат над дитиною – це інноваційна послуга підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини, і передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні Важливо!

Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні

  • Переглядів: 25

З метою забезпечення захисту прав дітей, які через складні життєві обставини тимчасово не можуть проживати разом з батьками, надання їм та їхнім сім’ям послуг, спрямованих на повернення в рідні сім’ї відповідно до найкращих інтересів дітей Борщівською міською радою проводиться інформаційно-просвітницька робота щодо пошуку кандидатів у патронатні вихователі.

Сімейний патронат в Україні Цікава інформація

Сімейний патронат в Україні

  • Переглядів: 13

26 січня 2016 року Верховною радою прийнятий Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми”, який регламентує функціонування патронатнатної сім’ї.

Патронатна сім'я — новітня форма сімейного виховання в Україні Важливо!

Патронатна сім'я — новітня форма сімейного виховання в Україні

  • Переглядів: 29

Патронат над дитиною – це інноваційна послуга підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини, і передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

Увага! Шукаємо патронатних вихователів! Термінове

Увага! Шукаємо патронатних вихователів!

  • Переглядів: 26

Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, забезпечення права кожної дитини на сім’ю. Особливо актуальною формою виховання дітей, які в силу життєвих обставин залишились без батьківського піклування є – сім’я патронатного вихователя.