До уваги жителів Щербанівської громади щодо призначення та надання житлової субсидії

Дата: 21.05.2021 09:25

Наразі розпочато прийом документів на призначення житлової субсидії.

Нарахування здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

У разі звернення за призначенням субсидії протягом травня-вересня 2021 року зберігається право на її призначення з травня 2021 року.

Пакет документів, який необхідно подати:

• заява про призначення та надання житлової субсидії,
  • декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії,
  • довідка про склад сім’ї,
  • договір найму (оренди) житла (за наявності),
  • довідка про доходи (у разі зазначення у декларації доходів, які відсутні в ДФС, ПФУ),
  • акт обстеження матеріально-побутових умов, підтвердження місця проживання громадян (у разі різного місця реєстрації – проживання),
  • довідка з місця проживання (якщо проживає не за місцем реєстрації),
  • реквізити з банку (ОБОВ’ЯЗКОВО!)
  • обов’язково необхідно мати: паспорт, ідентифікаційний код, інформацію про паспортні дані та ідентифікаційні коди членів домогосподарства та членів їх сімей (в тому числі, які зареєстровані/проживають за іншою адресою), інформацію про особові рахунки організацій-надавачів житлово-комунальних послуг (дані зазначаються у платіжних квитанціях чи розрахункових книжках).

Документи можна подати особисто до соціального захисту населення Щербанівської сільської ради (районний Будинок культури) або відправити поштою: м.Полтава, вул.Короленка, 7, 36011.

Трохи згодом також можливо буде подати в електронному вигляді через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/ .

Зразки бланків нової заяви та декларації розміщено на вебсайті Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації:

Важливо! Заява та декларація вважаються не поданими, у разі, якщо:

• не внесені у повному обсязі відомості про членів домогосподарства та членів їх сімей (прізвище, ім’я та по батькові, сімейний стан, дата народження, серія і номер паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія і номер паспорта (для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за його серією та номером);
  • не зазначені відомості про адресу домогосподарства та номери особових рахунків та/або відсутня згода на обробку персональних даних про членів домогосподарства та членів їх сім’ї, даних про доходи та майно;
  • не зазначені відомості про адресу домогосподарства та номери особових рахунків, а також номер мобільного телефону заявника.

Прийом документів здійснюється по живій черзі!

Графік прийому громадян: пн-пт з 8:00 до 12:00.

Довідки за тел.: 609146, 0997233625.