Нові правила надання субсидії

Дата: 29.04.2021 14:31

14 квітня Кабінет Міністрів посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

Згідно з новими правилами, впроваджуються наступні зміни:

• враховуватимуться доходи від депозитів та дивідендів;
  • досліджуватиметься, хто їздив за кордон, купував валюту та банківські метали;
  • перевірятиметься, чи здійснювались вартісні покупки;
  • скасовуватиметься діяльність комісій, які приймали рішення щодо нарахування субсидій.

Тобто, якщо українець здійснює дорогу покупку на суму понад 50 тисяч гривень, то субсидію йому не призначать. Також вводяться обмеження щодо наявності двох житлових приміщень, двох транспортних засобів тощо.

Тому, з 1 травня будуть отримувати її живими грошима.

Починаючи з травня, всі 100% українців, які отримують субсидію, повинні будуть подати нову заявку на її отримання. Заявки можна буде подавати протягом наступних 5 місяців.

Зробити це можна, подавши заяву особисто до соціального захисту населення, онлайн на сайті Мінсоцполітики або поштою до районного відповідного управління.

Корисне посилання на сайт Мінсоцполітики з питання призначення субсидій: https://www.msp.gov.ua/timeline/subsidii.html.