Відділення організації надання адресної, натуральної та грошової допомоги

Соціальні послуги відділення надаються за рахунок бюджетних коштів:

• соціальні послуги перукаря,
  • швачки (заміна коміру; вкорочення або подовження виробу; вкорочення або подовження рукава; розширення або звуження рукава; замінна манжетів; вкорочення або подовження брюк/ спідниці; розширення або звуження виробу по бокових швах; заміна підкладки на жакеті та ін. Розкрій і пошив наволочки; підодіяльника; простині; накладання латки та ін.
  • користування у прокат засобів реабілітації (милиці, ходунки, інвалідний візок, засоби для особистої гігієни (стілець туалет) та ін.
  • транспортна послуга «Соціальне таксі». Соціальна послуга надається для перевезення в межах м. Полтава та Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, яка здійснюється до закладів охорони здоров’я, банків, вокзалів, до установ соціального захисту населення, відділень реабілітації, для участі в культурно - мистецьких заходах,які проводяться в громаді.

Відділення надає соціальні послуги особам, які відповідно до результатів оцінювання індивідуальних потреб потребують натуральної допомоги, а саме особам:

• похилого віку;
  • з інвалідністю;
  • з невиліковними хворобами, хворобами, що потребують тривалого лікування (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як на чотири місяці), якщо вони мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю;
  • внутрішньо переміщених осіб;
  • дітей з інвалідністю віком від 3 до 18 років.