Відбулись консультації з фахівцями, які працюють над розробкою Стратегії розвитку громади

Дата: 09.11.2023 11:24

Учора в приміщенні Щербанівської сільської ради відбулись консультації з фахівцями, які працюють над розробкою Стратегії розвитку громади. Присутні обговорювали перспективні напрямки та завдання розвитку ТГ на період до 2027 року.

Нагадаємо, що робота фахівців почалась у квітні цього року. До складу робочої групи включені працівники виконавчого комітету, депутати, керівники установ, підпорядкованих сільській раді, представники бізнесу, Молодіжної ради при Щербанівській сільській раді та небайдужі мешканці, які переймаються майбутнім громади.

Також для виконання науково-дослідних робіт до процесу долучена експерт, професор кафедри економіки та МЕВ Полтавського державного аграрного університету, доктор економічних наук Вікторія Медвідь. Процес створення документу триває постійно, до закінчення реалізації проєкту.