Пошук

Протидія домашньому насильству

Що робити у випадках домашнього насильства?

09 Березня, 2021 р., 14:59
Якщо починається сварка, яка може закінчитися фізичним насильством, спробуйте перейти у приміщення, яке можна легко покинути. Намагайтеся триматися ближче до виходу. Уникайте суперечок у кімнатах, де є гострі та ріжучі предмети. Знайдіть місце, куди зможете піти у разі небезпеки. Важливо, щоб це було місце, де зможуть Вас захистити і у якому кривдник одразу не знайде Вас. Домовтеся зі своїми сусідами, щоб вони викликали поліцію у випадку, коли почують крик з Вашого помешкання. Зробіть та заховайте у надійному місці запасні ключі від дому/квартири або машини так, щоб у разі небезпеки Ви могли швидко вийти та дістатися до безпечного місця. Заховайте в безпечному місці необхідну суму грошей, список з номерами телефонів, паспорт, документи дитини, інші важливі документи, також деякий одяг та необхідні ліки. Заздалегідь дізнайтеся телефони місцевих служб, які зможуть надати Вам необхідну підтримку. Не мовчіть! Розкажіть про свою проблему людям, яким довіряєте найбільше та обов'язково зверніться за допомогою до спеціалістів.

Засоби впливу на кривдника

17 Лютого, 2021 р., 13:03
Винесення термінового заборонного припису (до 10 діб):

Що робити, якщо Ви страждаєте від домашнього насильства?

18 Січня, 2021 р., 15:09
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НА ГАРЯЧУ ЛІНІЮ «15-47» АБО ЗА НОМЕРОМ «102»

Домашнє насильство починається з «дрібниць»

28 Січня, 2020 р., 16:22
30 відсотків самогубств і 60 відсотків убивств жінок пов’язані з насильством у сім’ї.

Понад 100 тис. українців цього року повідомили про домашнє насильство

13 Листопада, 2019 р., 11:35
Поліцейські мобільні групи з протидії домашньому насильству винесли вже 1200 термінових заборонних приписів. Тільки у цьому році до поліції звернулися більше ніж 100 тисяч осіб, які потерпали від домашнього насильства. Про це сьогодні, 6 листопада, повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко під час передачі службових автомобілів для цих груп, передає УНН з посиланням на пресслужбу Національної поліції.

10 фактів про домашнє насильство

27 Серпня, 2019 р., 11:19
Домашнє насильство — що це? Домашнє насильство ще називають побутовим або сімейним насильством. Це дії насильницького характеру, які вчиняє одна людина стосовно іншої (або групи осіб) у домашніх умовах.

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь