Сьогодні увічнили пам'ять Героя — Соломона Віталія Васильовича

Дата: 05.07.2024 11:34

Сержант, сапер 2-го інженерного саперного взводу інженерної роти військової частини А7383. Проживав у селі Розсошенці. Позивний «Соломон».

Пішов на війну добровольцем, учасник бойових дій – ветеран війни. Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, за її свободу і незалежність загинув під час ведення бойових дій поблизу с. Новодарівка, Запорізької області.

Соломону Віталію назавжди 48 років.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу непоправної втрати. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!