Центр надання соціальних послуг розширює горизонти співпраці!

Дата: 01.03.2024 11:20

Ми живемо у час, коли навколишній світ змінюється дуже швидко, динаміка розвитку сфери послуг і навчальні процеси мають активно реагувати на потреби нинішнього часу, а особливо в складних економічних умовах та повномасштабної війни, яка триває вже третій рік.

Саме тому, з метою об’єднання зусиль для обміну досвідом, впровадження інноваційних технологій навчання в освітньому процесі,  налагодження взаємодії між освітнім закладом та надавачом соціальних послуг, 28 лютого 2024 року Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, в особі ректора професора Марини Вікторівни ГРИНЬОВОЇ та Центр надання соціальних послуг Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, в особі директора Тамари Миколаївни БІЛОБРОВОЇ підписали Угоду про співпрацю.

Під час зустрічі з колективом кафедри соціальної роботи, реабілітації та повоєнної адаптації обговорили:

-  плани щодо спільної діяльності;

- підвищення кваліфікації соціальних працівників, фахівців з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг на базі Університету;

- проходження навчальної практики студентів Університету на базі структурних підрозділів Центру;

- погодили спільну інформаційно - просвітницьку діяльність;

- проведення навчань  для фахівців громади щодо проходження шляху ветеранів та забезпечення їх потреб на базі Ветеранського Простору ++;

- сприяння розвитку надання соціальних послуг для Захисників та Захисниць України, членів їх сімей.

Сподіваємось, що співпраця закладу вищої освіти і надавача соціальних послуг дасть поштовх до впровадження нових соціальних послуг (формування життєстійкості, соціальний супровід військовослужбовців та членів їх сімей) в територіальній громаді та практичний досвід для майбутніх випускників кафедри соціальної роботи Університету.