Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

Дата: 17.08.2021 15:44

Кузьменко Наталія Тимофіївна, завідувач

Відділення забезпечує надання соціальних послуг:

Натуральна допомога:

- ремонт одягу(дрібний);

- пошиття одягу

перукарські послуги;

- ремонт взуття;

Транспортні послуги:

- соціальна послуга «Соціальне таксі»;

Прокат технічних та інших засобів реабілітації.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надає послуги таким категоріям громадян: малозабезпечені особи;громадяни похилого віку, у тому числі з когнітивними розладами; особи з інвалідністю,у тому числі із психічними розладами(крім осіб, які скоїли суспільно небезпечну дію та примусово отримують стаціонарну психіатричну допомогу за рішенням суду); особи, які мають невиліковні хвороби,що потребують тривалого лікування/потребують паліативної допомоги; особам, які виховують дитину без батька(матері), та в яких діти з інвалідністю, діти яким не встановлено інвалідність, але які хворі на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання. Онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет і типу (інсулінозалежний), гострі-або хронічні захворювання нирок IV ступеня, діти, які отримали травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги; особам,яким завдана шкода пожежею, стихійним лихом, катастрофою,бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією;бездомним особам; особам звільненим від відбування покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк; біженцям, особам, які потребують додаткового захисту.

Фахівці відділення надають соціальні послуги

Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації

Транспортна послуга: послуга “Соціальне таксі”

Перелік документів необхідних для  взяття на обслуговування:

• Письмова заява громадянина;
  • Довідка про склад сім'ї;
  • Копії: паспорта, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, копія довідки про встановлення групи інвалідності (за наявності);
  • Довідка про доходи за останні шість місяців.
  • Медична довідка (при потребі у засобах реабілітації)

Протипоказання до обслуговування у відділенні:

• наявність у громадянина  інфекційних захворювань;
  • наявність у громадян залежності від психоактивних речовин, алкоголю;
  • наявність психічних захворювань, що потребують перебування на  спеціальному диспансерному обліку.