Вшосте відзначили День села Розсошенці та Горбанівка!

Дата: 14.07.2021 09:13

13 липня вже традиційно Щербанівська громада святкує День села Розсошенці та Горбанівка. В Горбанівці день пов’язаний із храмовим святом, а воно — з давньою легендою про ікону Божої матері. За переказами, козак Горбань під час косовиці зачепився за щось у землі й зламав косу. Виявилося, вона вдарилася об ікону Богоматері й порізала її лик під правим оком, з якого потім покотилася сльоза. На честь козака назвали й саме село. Відтоді 13 липня під час богослужіння відбувається хвалебна відправа Горбанівській Божій матері.

Цього року атракціони та розваги для дітей були за доступними цінами. На свято запросили багато митців із різноманітними виробами, прикрасами та солодощами. Концертну програму створили максимально цікавою. Були присутні як місцеві учасники, так і запрошені гості.

Фото без описуДо привітального слова долучилися Ігор Процик, сільський голова Щербанівської ТГ та Дмитро Романов, голова Полтавської РДА.

Фото без описуТакож усіх присутніх пригощали смачною кашею.

Фото без описуЗавершилося свято феєрверком та дискотекою. Зробили все на максимум для наших мешканців!