Оголошення про намір передати в оренду майно комунальної власності Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Дата: 28.08.2020 19:36

Назва об’єкта: Приміщення Комунального закладу «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області».

Тип Переліку: Перший.

Тип об’єкта: Нерухоме майно.

Залишкова балансова вартість: 520 200,00 грн.

Орендодавець: Щербанівська сільська рада Полтавського району Полтавської області.

Відомості про об’єкт: малий спортивний зал площею 154  м2.

Характеристика об’єкта оренди: Приміщення на 1 поверсі.

Технічний стан об’єкта і інформація про забезпечення комунікаціями: задовільний, комунікації в наявності.

Умови оренди об’єкта: об’єкт передається погодинно для проведення тренувань з айкідо, без права передачі в суборенду та зміни цільового призначення будівлі.

Строк оренди: 1 рік.

Місцезнаходження об’єкта: Полтавська область, Полтавський район, с.Розсошенці, вул. Шкільна, буд. 18.

Стартова погодинна орендна плата становить  7,22 грн. без ПДВ.

Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати, найкращі умови експлуатації об’єкта.

Прийняття документів на конкурс здійснюються протягом десяти робочих днів з дня публікації оголошення.

Кінцевий строк приймання заяв: 11 вересня 2020 року.

Отримати довідкову інформацію можна за адресою:  с. Щербані, вул. Центральна, 2, тел.. 0988305944. E-mail: silrada_sherbani@ukr.net.