Позиція сільради стосовно розміщення сміттєпереробного заводу

Дата: 20.12.2019 15:50

Позиція сільської ради стосовно перспективи розміщення підприємства переробної промисловості з утилізації та рециклювання органічних, твердих побутових та промислових відходів на території Щербанівської громади полягає у тому, що рішення щодо його будівництва буде прийматися ЛИШЕ за результатами проведення ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ!
Шановні мешканці! Будь ласка, не вірте чуткам та пліткам, які зараз розповсюджуються зацікавленими в збуренні громади! Попередньо про проведення громадських обговорень завчасно повідомимо.