Переваги роботи патронатним вихователем

Дата: 11.04.2025 13:20
Кількість переглядів: 17

Фото без опису

Стати патронатним вихователем — це не лише важлива соціальна роль, але й можливість змінити чиєсь життя. Це шанс не тільки дати дитині підтримку у важкий час, а й отримати багато задоволення від процесу допомоги та розвитку дитини. Ось кілька переваг роботи патронатним вихователем:

  1. Фінансова підтримка: Патронатні вихователі отримують щомісячну оплату, що складається з трьох мінімальних заробітних плат. З 01.04.2024 р. розмір цієї виплати — 24 000 грн. Якщо ви займаєтеся підприємницькою діяльністю, виплата збільшується до 28 000 грн на місяць.

  2. Соціальна підтримка: Патронатні вихователі отримують професійну підтримку та консультації, що допомагає їм ефективно виконувати свої обов’язки.

  3. Емоційне задоволення: Кожен день у роботі патронатного вихователя приносить радість від того, що ти можеш змінити чиюсь долю на краще, надати дитині шанс на нове життя.

  4. Захист прав дітей: Патронатний вихователь не лише турбується про дитину, але й виступає гарантом того, що її права не будуть порушені, поки родина не впорається з кризою.

Як стати патронатним вихователем? Звертайтесь до Служби у справах дітей за місцем вашого проживання, щоб дізнатися більше і стати частиною цієї важливої справи.

Контакти: Ковтонюк Юлія Юріївна
Начальник служби у справах дітей
Щербанівська сільська рада
Тел.: 0988305944
Адреса: вул. Центральна, 2, с. Щербані, Полтавський район, Полтавська область, 2-й поверх, каб. 2

Долучайтеся до патронату і допоможіть змінити життя дітей на краще!


« повернутися до розділу «Патронат»

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь