Увага! Ускладнення погодних умов

Дата: 11.05.2023 13:52

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру 11-15 травня, внаслідок пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду, утримуватиметься затоплення заплавних територій, понижених ділянок у ряді населених пунктів:

- на Кременчуцькому водосховищі у Черкаській області (ІІІ рівень небезпеки - червоний);

- на Кременчуцькому, Кам’янському, Дніпровському та Каховському водосховищах у Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях (ІІ рівень небезпеки – помаранчевий).

Фото без опису(зображення ілюстративне)