Вітаємо з ювілеєм Ларису Миколаївну Бажул!

Дата: 08.05.2025 09:42
Кількість переглядів: 130

Сьогодні свій славний 60-річний ювілей святкує мудра, енергійна, відповідальна та надзвичайно шанована жінка — начальник фінансового управління Лариса Миколаївна Бажул.

Щиро дякуємо Вам за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, принциповість і відданість справі. Ви є прикладом сильної, розумної, витонченої жінки, яка вміє поєднувати точність цифр з теплом людяності.

Бажаємо, щоб цей ювілей став лише новим стартом для звершень, подорожей, мрій і радості! Нехай поруч завжди будуть рідні люди, щира підтримка, а в серці — мир, спокій і вдячність за все, що зроблено.

Хай здоров’я буде міцним, душа — молодою, а кожен день дарує нові барви та натхнення! 🌷

З повагою та найкращими побажаннями!

Фото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь