У Щербанівській громаді відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 10.07.2024 11:33

Присутні затвердили протоколи житлової комісії, опікунської ради та комісії з прав дитини. Також члени виконкому дали дозвіл на встановлення свердловини та літніх майданчиків у Розсошенцях.

Фото без опису

Крім цього, сьогодні присвоїли адреси та змінили склад опікунської ради у зв'язку із кадровими рішеннями. Не стали осторонь соціальних питань — члени виконавчого комітету затвердили перелік та порядок визначення потреб населення Щербанівської громади.

Фото без опису

Важливим питанням стало прийняття рішення про обмеження використання шумоутворюючих засобів (косарка, генератор тощо) під час оголошення повітряної тривоги. Такі звук створюють перешкоди у роботі наших сил ППО.

Фото без опису

Нагадуємо, що засідання виконавчого комітету ви можете переглянути на нашому Youtube — https://www.youtube.com/@sherbaniTG