Щербанівська громада привітала випускників 9-х класів зі святом!

Дата: 06.06.2024 17:11

Фото без опису

Сьогодні в Розсошенській гімназії, Щербанівському ліцеї, Тростянецькій та Горянській філіях I-II ступенів відбулась урочиста подія: випуск учнів 9-х класів.

Привітали випускників з отриманням свідоцтва про здобуття базової середньої освіти: в.о. начальника відділу освіти Щербанівської громади Олена Койнаш, керівництво навчальних закладів, вчителі та батьки.

Фото без опису

Також на святі відзначили учнів грамотами та похвальними листами за успіхи у навчанні та отримані призові місця з олімпіад. На початку заходу усі присутні вшанували пам'ять військових, які віддали своє життя за незалежність України.

Фото без опису

Зараз учні пройшли першу важливу сходинку у своєму житті. Надалі хтось продовжить навчатися в рідному закладі, а для когось цей день стане кроком в самостійне життя.

Фото без опису

Тож бажаємо випускникам особистісного росту, впевненості у всьому та нових звершень! Удачі вам і всіх найкращих побажань!