У Щербанівській громаді запрацювали пришкільні табори для учнів 1-4 класів

Дата: 04.06.2024 14:44

Фото без опису

Навчальний рік завершився, а отже настала пора літніх канікул. Організували роботу пришкільних таборів відпочинку з денним перебування дітей на базі закладів загальної середньої освіти Щербанівської сільської ради. Тривалість зміни — 14 днів.

У період з 03 по 20 червня близько 320 учнів шкіл громади отримають цікаві емоції, корисно проведуть дозвілля, спілкуватимуться з однолітками та відпочинуть. Щодня для учнів організовують захоплюючі заходи, для кожного табору розроблена своя програма. У пришкільних таборах з денним перебуванням проводять виховну, культурно-орієнтовану та фізкультурно-оздоровчу роботу (у тому числі з національно-патріотичного виховання, протидії булінгу серед дітей, навчання правилам безпеки життєдіяльності, правилам дорожнього руху та інші заходи).

Один день перебування дитини у таборі триває 6 годин, з 2-разовим харчуванням. Його вартість становить 110 гривень на день на одну дитину. Із них: за рахунок місцевого бюджету Щербанівської сільської ради — 65 гривень, за рахунок батьківських коштів — 45 гривень.

Неабияка увага приділяється дотриманню правил безпеки під час оголошення повітряної тривоги.