Відбулась 58 (позачергова) сесія Щербанівської сільської ради

Дата: 08.05.2024 10:05

Сьогодні відбулась 58 (позачергова) сесія Щербанівської сільської ради. Депутати підтримали:

• внесення змін до бюджетних програм на 2024 рік;
  • внесення змін до показників бюджету на 2024 рік;
  • затвердження Порядку використання субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання заходів Програм підтримки сил безпеки і оборони в частині матеріально-технічного забезпечення військових частин на 2024 рік;
  • затвердження розпорядження сільського голови у міжсесійний період "Про передачу основних засобів військовій частині".

Крім цього, підтримали створення Горянського та Нижньомлинського медичного пункту тимчасового базування (МПТБ) з метою підвищення доступності первинної медичної допомоги для населення віддалених від місця розташування структурних підрозділів КНП ЦПМДОТГ, які розміщені на території Щербанівської громади.

У МПТБ медичні працівники здійснюватимуть заходи санітарно-просвітницького та профілактичного спрямування, лікарі надаватимуть консультації без проведення лікувально-профілактичних процедур, що потребують додаткового обладнання, а також, за потреби, надаватимуть первинну медичну допомогу.