У Щербанівській ТГ ВПО, особи з інвалідністю та малозабезпечені родини отримали набори для посівної

Дата: 17.04.2024 15:18

У межах проєкту "Програма підтримки продовольчої безпеки "Згуртовані громади", який реалізує Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) проводиться робота по забезпеченню домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів.

В межах ініціативи, Щербанівській територіальній громаді було передано насіння перцю, томатів, петрушки та огірків на 56 домогосподарств громади, де проживають внутрішньо переміщені особи. Розподіл та передачу насіння перемоги проведено з урахуванням кількості поданих заявок.

Дякуємо Всеукраїнській асоціації громад (ВАГ) та міжнародним компаніям Bayer, Gowan Seed Company, Enza Zaden Syngenta за організацію та передачу насіння у громади. Разом до перемоги!