Відбулось засідання виконавчого комітету Щербанівської сільської ради

Дата: 26.03.2024 11:21

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Щербанівської сільської ради.

Присутні оновили Комісію з питань оперативного реагування на випадки хімічного обприскування багаторічних насаджень та отруєння і загибелі бджіл на території Щербанівської ТГ. Також підтримали рішення про закінчення опалювального сезону 2023-2024 року на території громади.

Крім цього, затвердили протокол органу приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності, та протоколи комісії з питань захисту прав дитини. Також надали дозвіл на вчинення правочину та підтримали внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті, затвердили її склад.

Члени виконавчого комітету підтримали питання присвоєння адрес та зміну статусу об'єкта нерухомого майна. Також затвердили інформаційні та технологічні картки, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Щербанівської громади. Та затвердили вартість ритуальних послуг, що надаються КП "Пам'ять". Крім цього, затвердили Положення про конкурсну комісію щодо призначення управителя з управління багатоквартирними будинками та склад конкурсної комісії.

Детальніше з ходом засідання можна ознайомитися в публікаціях на Фейсбук-сторінці. Залишаймось на зв'язку!