Дата: 07.03.2024 11:20

Працівники структурних підрозділів Щербанівської сільської ради пройшли навчання базової загальновійськової підготовки. До заходу долучилися фахівці виконавчого комітету, управління ЖКГ, фінансового управління, Центру надання соціальних послуг та Центру дозвілля «Водограй».

Мета заходу – підготовка населення до національного спротиву під час повномасштабної агресії російської федерації проти України.

Присутні відпрацювали практичні заняття з 5 предметів: правова підготовка, заходи з питань евакуації, тактична медицина, підготовка звʼязку, інженерна підготовка та тактична підготовка.

Дякуємо організаторам та тренерам за отримані знання. Віримо у перемогу України!