Фахівці Щербанівської сільської ради пройшли навчання з користування електронною системою DREAM

Дата: 06.02.2024 18:27

Сьогодні фахівці Щербанівської сільської ради та підпорядкованих структурних підрозділів пройшли навчання з користування електронною системою DREAM. Це цифровий інструмент для управління відбудовою та вдосконаленням громад України.

Завдяки платформі потенційні інвестори будуть знати, які проєкти реалізовують в громаді, на якому етапі вони перебувають та з якого джерела фінансуються роботи тощо. Схожий принцип роботи - у Prozorro.

На зустрічі присутні дізналися про переваги роботи громади з DREАM, обговорили досвід інших ТГ, які вже працюють на платформі, та навчилися вносити проєкти в систему.

Дякуємо за корисну інформацію представникам Інституту аналітики та адвокації. Сподіваємось на плідну співпрацю!