Вебінар: розвиток професійної аграрної освіти!

Дата: 18.01.2024 11:41

Фото без описуВ умовах війни українські підприємства стикаються з браком кваліфікованої робочої сили. На жаль, навіть після закінчення бойових дій, ця проблема залишиться. Тому розвиток професійної освіти сьогодні забезпечить необхідними спеціалістами підприємства аграрної галузі вже у середньостроковій перспективі. Це дозволить сектору відновлюватися після війни та стабільно працювати і розвиватися.

📕Ще до війни, за підтримки USAID, експерти аграрного бізнесу, міжнародні освітні партнери та вчителі-практики розробили та апробували навчальний курс «Агросфера» для учнів 10-11 класів. Участь в розробці взяли Всеукраїнська Аграрна Рада, АСОЦІАЦІЯ ВИРОБНИКІВ МОЛОКА, Університет Міссурі, Громадська організація «СвітОсвіт» та Приватний заклад Український аграрний ліцей за підтримки аграрного проєкту USAID ARDS, попередника Програми USAID АГРО.

СвітОсвіт запрошує зацікавлених освітян, представників громад та агробізнесу взяти участь у всеукраїнському вебінарі «Нові можливості впровадження курсу «Агросфера» у закладах освіти України».

Під час вебінару СвітОсвіт:
 🔸представить третю онлайн програму підготовки вчителів курсу «Агросфера»
 🔸проведе обговорення досвіду та переваг впровадження курсу аграрного напрямку в закладах освіти

Також в межах заходу учасники обміняються думками та ідеями щодо можливих способів впровадження курсу «Агросфера» у період реформування шкільної освіти.

⏰Вебінар відбудеться 18 січня о 15.00

Детальніше про захід та реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3O0stVb