Авксентєв Сергій Сергійович

Дата: 23.11.2023 11:34

Авксентєв Сергій Сергійович

22.06.1997 – 04.12.2022

Молодший лейтенант, Головний сержант розвідувального взводу 1-го механізованого батальйону 66-ї Окремої Механізованої Бригади Сухопутних військ 3С України. Позивний "Курсант". Народився і виріс у селі Розсошенці.

Доброволець ЗСУ, воював в Донецькій, Луганській областях. Виконуючи бойове завдання, в Луганській області, отримав поранення несумісні з життям. Нагороджений нагрудним знаком (посмертно).

Завдячуючи своїм життям, Сергій евакуював більше сотні військових під час бойових дій у Мар’їнці. Громадський активіст, спортсмен, активно займався волейболом. У 2019 році у складі команди Щербанівської ТГ виборов І місце на Всеукраїнських змаганнях «Краща спортивна громада». Під час шкільних років був Президентом Розсошенської гімназії. У Сергія залишились батьки, сестра та дружина.

Сергію Авксентєву назавжди 25 років.