Оголошення про збір ідей проєктів до Стратегії розвитку Щербанівської сільської територіальної громади на період до 2027 року

Дата: 18.10.2023 14:44

Фото без описуЧленами робочої групи триває робота з розробки Стратегії розвитку Щербанівської сільської  територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії.

Ідеї проєктів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Щербанівської сільської територіальної громади – представників місцевого самоврядування, громадські організації, громадських активістів, підприємства,  установи та організації усіх форм власності – запропонувати ідею (ідеї) проєкту (проєктів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

Отримувачем вигоди від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

1.  Термін реалізації проєкту – не більше 4-х років (2024 - 2027 роки).
  2.  Має бути наявна технічна спроможність і забезпеченість людськими ресурсами для реалізації проєкту.
  3.  Проєктна ідея стосується стратегічних та операційних   цілей Стратегії розвитку громади (ознайомитися з переліком цілей Стратегії можна нижче в оголошенні)
  4. Проєктна ідея має бути представлена за встановленою  Формою, що додається. (Форма подання проєктної пропозиції  за посиланням:  http://surl.li/mauoo).
  5.   Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше « 07 » листопада 2023 року.

Заповнені форми надсилайте до відділу інформаційної та організаційної роботи виконавчого комітету Щербанівської сільської ради (електронна пошта: sherbani.info@gmail.com) з поміткою «Проєктна ідея до Стратегії»)

Картка ПРОЄКТУ

Назва ПРОЄКТУ

Назва проєкту повинна відображати його зміст, використовуючи

настільки мало слів, наскільки це можливо.

Назва Стратегічної та Операційної цілі

Номер і назва  Стратегічної та Операційної цілі Стратегії розвитку Щербанівської територіальної громади, якого стосується проєктна ідея.

Мета проєкту

Зазначте одну або кілька цілей, які будуть досягнуті внаслідок реалізації проєкту.

Територія впливу проєкту

Зазначте, в яких населених пунктах громади  має здійснюватися проєкт

Цільові групи

Зазначте, яка кількість населення яких соціальних груп буде

отримувачем вигод від реалізації проєкту.

Стислий опис проєкту

Максимально стислий опис (не більше 200 слів) проблеми і змін, які

буде досягнуто, внаслідок реалізації проєкту.

Очікувані результати

Ключові очікувані результати повинні бути зазначені у наступній формі «завершено», «створено», «підготовлено», «навчено» і т.д.

Очікувані результати мають чітко вести до досягнення завдань, на які спрямований проєкт.

Очікувані результати повинні містити також кількісні показники результативності реалізації проєкту (у разі наявності)

Ключові заходи проєкту

Зазначте лише ключові групи заходів у формі «створення»,

«підготовка», «організація» і т.д. Заходи повинні вести до досягнення зазначених очікуваних результатів.

Період здійснення

з (місяць / рік) - до (місяць / рік):

Орієнтовна вартість, тис. грн.

2025

2026

2027

Джерела фінансування

Перерахуйте джерела фінансування проєкту (обласний бюджет,

місцевий бюджет, державний бюджет, публічно-приватне партнерство, бізнес, міжнародна технічна допомога, тощо).

Відповідальний підрозділ/автор проєкту, контакти

Назва відділу, структурного підрозділу органу місцевого самоврядування який подав проєкт, громадської організації, підприємства,  установи,  ПІБ фізичних осіб (громадських активістів) (Прізвище ім’я та по-батькові: Телефон (мобільний),

Електронна адреса)

Ключові учасники реалізації проєкту, контакти

Які організації можуть бути залучені і яка їх роль (фінансування, реалізація, партнерство)?

Перелік стратегічних та операційних  цілей Стратегії розвитку Щербанівської сільської  територіальної громади на період до 2027 року

Стратегічна Ціль А. 1. – Сталий економічний розвиток

Операційна Ціль А.1.1 – Внутрішні та зовнішні інвестиції.

Операційна Ціль А.1.2 – Розвиток високотехнологічного сільського господарства та  інноваційного  промислового сектору.

Операційна Ціль А.1.3. - Розвиток підприємництва та економічного мислення в громаді.

Операційна Ціль А.1.4 – Розвиток внутрішнього туризму.

Стратегічна Ціль В. 2. - Розвиток безпечного, екологічного, комфортного та безбарєрного середовища.

Операційна Ціль В.2.1. - Цивільний захист населення та безпека.

Операційна Ціль В.2.2. –Транспортна інфраструктура та логістика.

Операційна Ціль В.2.3. – Збереження довкілля та розвиток екологічного мислення.

Операційна Ціль В.2.4. – Енергоефективне житлово-комунальне господарства та інфраструктурний розвиток.

Операційна Ціль В.2.5. – Безбар'єрна громада.

Операційна Ціль В.2.6. – Відпочинок та дозвілля.

Операційна Ціль В.2.7. – Дизайн громади.

Стратегічна Ціль С. 3. – Розвиток людського потенціалу громади.

Операційна Ціль С.3.1. – Освіта

Операційна Ціль С.3.2. – Культура

Операційна Ціль С. 3.3. - Фізичне здоров’я і спорт.

Операційна Ціль С.3.4. - Охорона здоров’я.

Операційна Ціль С. 3.5. - Соціальна підтримка жителів громади.

Операційна Ціль С. 3.6. - Соціальна мобілізація та активізація громади.

Операційна Ціль С. 3.7. – Ідентичність громади.

Стратегічна Ціль D 4. – Цифрова та інтерактивна громада.

Операційна Ціль D 4.1 – Е-комунікація між місцевими органами влади, представниками бізнесу та громадянами.

Операційна Ціль D 4.2 – Цифрова інфраструктура і безпека інформаційної мережі.