Ремонтні роботи на дорогах та тротуарах Щербанівської ТГ тривають!

Дата: 29.09.2023 18:08

Управління ЖКГ реалізовує відразу кілька проєктів в населених пунктах Щербанівської громади. Зокрема:

- Триває капітальний ремонт проїзної частини вул. Дружби в Розсошенцях. Наразі фахівці виконують підготовчі роботи до укладання асфальтобетону. Закінчити ремонт планують в середині жовтня.

- Продовжується облаштування тротуару в с. Нижні Млини. Наразі основні роботи виконані, до кінця жовтня планують закінчити. У процесі — встановлення паркану, який обмежить доступ дітей та тварини до проїжджої частини. Також там облаштують пішохідний перехід та освітлення біля нього.

- Тривають роботи по вул. Миру в Щербанях. Наразі працюють над вирівнюючим шаром профілю дороги.

- Розпочали облаштування тротуару по вул. Центральній в Щербанях. Зараз вирівнюють покриття перед укладанням бруківки.

- Крім цього, відремонтували дорогу із облаштуванням додаткової смуги руху по вул. Г. Біліченка у Щербанях, тривають підготовчі роботи до проведення будівництва тротуару по вул. Полтавська у Розсошенцях та по вул. Світла у Щербанях.

Покращуємо благоустрій громади для комфорту кожного мешканця!