Відбулись громадські слухання проєкту Детального плану території, розташованої за межами населених пунктів біля села Буланове для забезпечення учасників бойових дій та ветеранів війни земельними ділянками

  • 107

Відбулись громадські слухання щодо розгляду та врахування громадських інтересів при обговоренні проєкту містобудівної документації "Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів біля села Буланове в адміністративних межах Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області для забезпечення учасників бойових дій, ветеранів війни, що проживають на території Щербанівської сільської ради, земельними ділянками для індивідуального дачного будівництва".

У ході розгляду фахівці відповіли на декілька запитань щодо загальної процедури реалізації містобудівної документації та вирішення земельних питань. Після проведення громадських слухань містобудівну документацію подають на розгляд архітектурно-містобудівної ради. Після її проходження детальний план території можна буде виносити на розгляд сесії сільської ради.