Відбулось засідання 45 (позачергової) сесії Щербанівської сільської ради

Дата: 17.08.2023 11:18

Сьогодні відбулось засідання 45 (позачергової) сесії Щербанівської сільської ради. Депутати прийняли питання внесення змін до бюджету громади.

Зокрема, присутні проголосували за виділення коштів для відділу освіти. Зокрема, на поточний ремонт вимощення Щербанівського ліцею, придбання піску для ігрових майданчиків, будівельних матеріалів для ЗДО «Колосок» та придбання предметів для осіб з інвалідністю.

Для Управління ЖКГ депутати направили кошти на виконання робіт по проєкту «Нове будівництво тротуару від вул. Світла 4, до вул. Щербанівський Шлях в с. Щербані Полтавського району Полтавської області».

Крім цього, присутні прийняли рішення про надання коштів на умовах співфінансування для виконання капітального ремонту захисної споруди цивільного захисту Щербанівського ліцею.

Також сьогодні заслухали звіт поліцейських офіцерів громади за перше півріччя поточного року. Найкритичніші питання стосуються домашнього насильства та захоплення земельних ділянок.

Працюємо в штатному режимі!