Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку: Щербанівська громада отримала допомогу

Дата: 14.07.2023 14:12

Щербанівська громада отримала допомогу у вигляді оргтехніки на суму 83 тис. грн. А саме: ноутбук, 8 планшетів, програмне забезпечення та 8 сім-карт для планшетів. Представники Центру надання соціальних послуг та виконавчого комітету взяли участь у проєкті «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку».

Даний проєкт реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування  Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади спільно з виконавчим партнером БО «Світло надії».

Дякуємо за практичні поради, теоретичні відомості, які були зрозуміло викладено. Тренери звертали велику увагу на деталі, що допомогли розібратися у матеріалі тренінгу кожному учаснику.