"Кожен повинен починати з себе і робити вклад в нашу спільну Перемогу": як культурна сфера Щербанівської громади допомагає військовим

  • 39

За час повномасштабного вторгнення благодійні заходи стали звичною справою для мешканців Щербанівської громади. 

— Наша робота — це не тільки об'єднання людей, які знаходяться в тилу. Це, в першу чергу, допомога військовим — для них це дуже важливо. Розуміючи, що в них є така підтримка, у них є більше енергії і мотивації, щоб скоріше здобувати нашу Перемогу, розповіла Анна Овчаренко, директор КЗ (О,У) “Центр дозвілля “Водограй”.

За її словами, в Щербанівській ТГ періодично відбуваються благодійні концерти та різні заходи, які згуртовують глядачів і працюють в напрямку Перемоги:  

— Ми допомагаємо простим глядачам, які приходять і роблять свій вклад в Перемогу. Ми не даємо можливості впадати в депресію і задумуватися над всім негативом, який оточує нас. А ті пів години, годину чи дві даруємо позитивні емоції та можливість допомогти ЗСУ своїм донатом.  

На кожному заході присутні представники волонтерських організацій, які забезпечують збір коштів. Наймасовіший збір був на дрон Mavic 3 для 116 бригади ТрО.

— Вважаю, що ми зібрали його дуже швидко. Вдячна волонтерам, які долучаються до наших заходів по першому дзвінку. Коли ти бачиш задоволені обличчя людей і радісні очі хлопців, які отримують матеріальну підтримку після кожного заходу, — це те, що нас мотивує і варте того, що ми робимо. Кожен повинен починати з себе і робити вклад в нашу спільну Перемогу, яку ми так сильно всі чекаємо! — підсумувала Анна Овчаренко.