Продовжується збір пропозицій від мешканців Щербанівської ТГ щодо перейменування вулиць та провулків

Дата: 05.06.2023 11:09

Важлива інформація!

Продовжується збір пропозицій від мешканців Щербанівської сільської територіальної громади щодо перейменування вулиць та провулків!

Нагадуємо, що чекають зміни назви:

•  с. Щербані - вул. Матросова, вул. Гагаріна, вул. Комарова;
  •  с. Розсошенці - вул. Лермонтова, вул. Облачна, вул. Гагаріна, вул. Пушкіна, пров. Пушкіна, вул. Комарова;
  •  с. Великий Тростянець - вул. Першотравнева.

Переходьте в гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/Bvjk8cpGfUZprQsM6 та обов'язково вкажіть назву для перейменування поруч із запропонованою заміною (наприклад, вул. Облачна — вул. Хмарна). Також можете обґрунтувати свій вибір.

Наразі активно долучаються мешканці Великого Тростянця, чекаємо з пропозиціями жителів інших сіл громади!

Нагадуємо, що пропозиції приймаються до 27 червня. Далі всі пваріанти винесуть на голосування мешканців громади. Згодом результати розглянуть члени комісії та винесуть на засідання сесії сільської ради.

Також наголошуємо, що після перейменування не потрібно замінювати документи (прописку в паспорті, технічну документацію тощо)!

Долучайтеся!