Надання матеріальної допомоги, затвердження керівника ЦНАПу та благоустрій зони відпочинку с. Буланове — у Щербанівській сільській раді відбулось засідання сесії

Дата: 01.06.2023 15:07

Сьогодні відбулось засідання позачергової сесії Щербанівської сільської ради.

Депутати підтримали низку важливих питань, зокрема:

•  затвердили керівника Центру надання адміністративних послуг, його структуру та штатну чисельність;
  •  внесли зміни до бюджетних програм та показників бюджету Щербанівської сільської ради на 2023 рік;
  •  надали матеріальну допомогу мешканцям громади;
  •  затвердили земельні питання та Програму будівництва споруд, установ та закладів фізичної культури і спорту.

Також депутат Оксана Гурцева подала звернення щодо створення комісії, яка допоможе впорядкувати цвинтарі на території ТГ.

Крім того, депутати звернули увагу на необхідність створення багатофункціонального майданчику між двома житловими комплексами: "Садовий", "Family park". Ще присутні проголосували за будівництво спортивного майданчику в с. Щербані на вул. Г. Біліченка, благоустрій території - зони відпочинку села Буланове та розчистку річки Ворскла в межах громади.

Працюємо задля комфорту наших мешканців!