Сьогодні на освітній ниві нашої громади важливий день – свято останнього дзвоника

  • 48

Сьогодні в Щербанівському ліцеї та Розсошенській гімназії пролунав останній дзвоник. 

У Розсошенцях розпочали святкову лінійку з гімну та вшанування пам‘яті полеглих воїнів хвилиною мовчання. Присутні школярі — учні початкової школи, дев'ятих та одинадцятих класів. 

Вдячні ЗСУ за можливість зустріти це свято на плацу нашої школи. Ще дев'ять місяців тому ми вітали першачків, а зараз вони вже святкують свій перший останній дзвоник. Бажаю випускникам мирного неба над головою, а батькам – нехай ваші діти будуть для вас опорою. І всім присутнім – залишайтеся людьми! — наголосив Євген Яловець, директор Розсошенської гімназії. 

Є у нас традиції, ставлення до яких немає ні часу, ні обставин. Цей рік, як і попередній, нелегкий. Ми навчалися як онлайн, так і очно. Не рідко наші уроки переривалися через повітряні тривоги чи відключення світла. Але ми змогли через це пройти. Тож вітаємо тих, хто сьогодні на своєму останньому дзвонику. Нехай ваші гарні справи, успіхи та мотивації лише примножуються. Бажаю цікавих канікул, успіхів на НМТ, не зупинятися на досягнутому та жити в мирній країні! — звернулась Оксана Марчук, т.в.о. начальника відділу освіти Щербанівської сільської ради. 

Також до учнів звернувся один із вчителів, який зараз служить в лавах ЗСУ.  

У цей хвилюючий день звертаюсь до найменших гімназистів. Бажаю гарно відпочити на канікулах, а в наступному році — наполегливості, старанності та успіхів у навчанні. Шановні випускники, завершується шкільне життя, ви розпочинаєте новий етап. Хтось каже, це — доросле життя, але навряд чи хтось зможе дати правильне визначення. Цей етап і цікавий, і важкий одночасно. Бажаю обрати свій шлях у житті, йти впевнено та достойно, досягти своєї цілі і бути впевненими у своїх діях, — привітав учнів Олег Бойко, вчитель Розсошенської гімназії. 

Під кінець останнього дзвонику випускні класи виконали вальс. Згодом усі школярі станцювали повільний танець з батьками.

У Щербанівському ліцеї також привітали учнів початкової школи із закінченням навчального року. 

Від імені адміністрації школи та сільського голови щиро вітаю присутніх зі святом останнього дзвоника. Життя вносить свої корективи, але ми вдячні ЗСУ за мирне небо та можливість зустрітися тісним сімейним колом. Щиро радіємо, що вже з 1 вересня наш навчальний заклад відкриє двері для всіх своїх учнів!  — звернулася до учнів та батьків Наталія Драч, директор Щербанівського ліцею. 

Згодом учні 3 класу заспівали пісню, в якій вітали один одного зі святом останнього дзвоника. 

По завершенню заходу діти проходили цікавий квест. Кожна команда виконували різні завдання на п'яти "станціях", розташованих на території ліцею.

Після цього школярів чекали виступи колективів "Творчого центру Наталії Май". Під час заходу збирали кошти на потреби ЗСУ.