Запрошуємо представників сільського господарства та харчової промисловості взяти участь у тренінгу "Грантові можливості для агробізнесу"

Дата: 19.05.2023 15:05

Завдання заходу:

1) презентувати міжнародні програми, націлені на підтримку агробізнесу;

2) ознайомити з програмами державної підтримки агробізнесу;

3) проінформувати щодо можливостей співпраці в рамках реалізації грантових програм.

Організатори тренінгу:

• Сергій Фролов, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації;
  • Валентина Аранчій, ректорка Полтавського державного аграрного університету;
  • Віта Клименко, директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області "Офіс євроінтеграції”;
  • Світлана Туль, заступниця директорки-експертка з регіонального розвитку Агенції регіонального розвитку Полтавської області "Офіс євроінтеграції”.

Дата і місце проведення: 24 травня 2023 року, 10:00 – 12:00, м. Полтава, Полтавський державний аграрний університет, вул. Сковороди, 1/3, каб. 417.

Запрошуємо представників малого та середнього агробізнесу Полтавської області, заповнити реєстраційну форму для участі у тренінгу за посиланням: https://forms.gle/h6yi61j8nauNbwrs8

Із прогамою тренінгу можна ознайомитися за посиланням.