Сучасні заклади освіти 2023: досягнення Щербанівського ліцею високо оцінили

Дата: 19.05.2023 15:42

17-19 травня 2023 року відбулася Чотирнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в онлайн режимі.

Організувала й провела виставки Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організацино підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Виставка представила 388 учасників із Вінницької. Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей, м. Києва, а також Польші, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

Серед учасників: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети) професійної (професійно-технічної) освіти, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні. обʼєднаних територіальних громад), центри професійного розвитку педагогічних працівників, виробники й постачальники засобів навчання.

Для учасників виставки напередодні оголошені виставкові конкурси. У межах виставки «Сучасні заклади освіти» для учасників були проведені рейтинговий виставковий конкурс і конкурс із 11-ти тематичних номінацій. Лідери рейтингового виставкового конкурсу нагороджені Гран-Прі «Вища освіта України», «Післядипломна освіта України», «Професійна (професійно-технічна) освіта України», «Міжнародна діяльність», «Інноваційна й наукова діяльність»,
переможці конкурсу з тематичних номінацій нагороджені золотими, срібними й бронзовими медалями, сертифікатами авторів конкурсних робіт.

На конкурси подано 384 роботи. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці наукових установ Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізаци змісту освіти». Вони високо оцінили досягнення Щербанівського ліцею, тож з нетерпінням очікуємо результатів конкурсу!

Вітаємо всіх учасників конкурсу, бажаємо успіхів! Тримаймо освітній фронт і разом наближаємо нашу перемогу!