Учні Тростянецької філії посіли 3 місце у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна"

  • 20

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів з 09 до 11 травня 2023 р. фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» у змішаному форматі (очно, дистанційно). Участь у фінальному етапі взяли 35 команд-переможниць І відбіркового етапу, відповідно до Наказу НЕНЦ від 21 квітня 2023 року No 44 «Про підсумки I відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна».

За підсумками журі фінального етапу учні Тростянецької філії І-ІІ ступенів Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради отримали Диплом ІІІ ступеня. Вітаємо вихованців гуртка "Юний природознавець" (Літвінов Артем, Мурашова Ангеліна, Шмиголь Вікторія, Садовий Степан) та керівника гуртка "Куточок живої природи" (Шиян Галина Григорівна) з переможним проєктом "Барви Прикарпаття". Пишаємось вами, так тримати!