Долучіться до розробки Стратегії розвитку громади до 2027 року, заповнивши анкету для мешканців громади та власників місцевого бізнесу

Дата: 19.05.2023 12:26

Наразі у Щербанівській територіальній громаді триває процес розробки Стратегії розвитку громади на період до 2027 року. Робоча група проводить опитування для визначення наявних проблем, особливо в умовах воєнного стану, та перспектив розвитку громади на майбутнє.

• З метою врахування думки максимальної кількості мешканців громади, визначення пріоритетів і підготовки якісної та об'єктивної Стратегії, просимо Вас долучитися до участі в анкетуванні, заповнивши анкету за посиланням.

Заповнення анкети займе 7-10 хвилин.

• Також просимо власників і менеджерів місцевого бізнесу долучитися до дослідження стану та потреб бізнесу Щербанівськоі ТГ, заповнивши анкету за посиланням

Заповнення анкети займе до 7 хвилин.

Анкети приймаються до 10 червня 2023 року включно.
Ваша думка є важливою та обов'язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Щербанівської громади!
Відповіді є анонімними.
Будемо вдячні за поширення цієї анкети серед мешканців та представників бізнесу Щербанівської громади!

Заздалегідь дякуємо Вам за присвячений громаді час!