У Щербанівській громаді відбулось засідання 37 (позачергової) сесії

Дата: 21.04.2023 12:31

Сьогодні відбулось засідання 37 (позачергової) сесії Щербанівської сільської ради. Депутати прийняли ряд важливих питань. Зокрема, внесли зміни до показників бюджету Щербанівської сільської територіальної громади та виділили кошти на:

•  розробку «Детального плану території, розташованої за межами населених пунктів біля с. Буланове»;
  •  матеріально грошову допомогу на лікування і поховання військовослужбовців;
  •  облаштування ЦНАПу.;
  •  грошову винагороду майстру спорту Білоус Віталію для участі у чемпіонаті Європи м. Нафліон (Греція);
  • утеплення фасаду будівлі харчоблоку та заміна насоса підкачки води в системі очищення води ЗДО « Зірочка»;
  •  поточний ремонт опалювальної системи Щербанівського ліцею;
  •  придбання будівельних матеріалів для ЗДО « Яблунька»
  •  фарбування та чистка ( в середині) водонапірної вежі по вул. Центральна (КП « Струмок»);
  •  поточний ремонт будинків (утримання в належному стані) за адресами: вул.Горбанівська, 6, вул. Геологічна, 13 (водопровід); вул. Кременчуцька, 13 (теплопостачання); вул. Горбанівська, 9 (КП « ОК ЖКК»);
  •  придбання "Амбростоп";
  •  оплата робітників з благоустрою на виконання сезонних робіт по договорах ЦПХ (2 людини для обробки узбіч від бурʼянів, 5 косарів по покосу трави);
  •  поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків;
  •  виконання робіт по проекту «Нове будівництво тротуару вул. Щербанівський шлях (від вул. Лісна до вул. Матросова) в с. Щербані Полтавського району Полтавської області».

Також депутати встановили розмір кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) обʼєктів, що споруджуються за рахунок коштів сільського бюджету Щербанівської сільської ради на 2023 рік. Ще надали дозвіл на на списання та утилізацію основного засобу КП «Струмок» Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, а саме: водонапірної вежі у с. В.Тростянець (фізично зношена, застаріла, проведення ремонту економічно недоцільно, непридатна для подальшого використання).

Крім цього, на засіданні сесії прийняли питання про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Працюємо далі!