Пошук

Агровиробники можуть отримати насіння кукурудзи бренду DEKALB

Дата: 21.03.2023 11:50
Кількість переглядів: 174

Агровиробники можуть отримати насіння кукурудзи бренду DEKALB у межах Ініціативи USAID на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, що виконується Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО та за підтримки Міністерство аграрної політики та продовольства України і компанії Bayer Ukraine. 

Програма розрахована на виробників, які мають в обробітку від 5 до 500 га. Насіння вистачить для посіву на приблизно 15 тис. га. Заявки приймаються через Державний аграрний реєстр (ДАР) з 17 по 31 березня або до вичерпання запасів насіння. 

Зацікавленим агровиробникам необхідно подати заявку в ДАР на участь у програмі “Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) насіння кукурудзи бренду DEKALB”. 

Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники в Україні, які:

  • Зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства.
  • Не є отримувачами підтримки за програмою “Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника”.
  • Мають загальну площу земельних ділянок у власності та/або в оренді від 5 до 500 га, розташовані в таких областях: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська.
  • Станом на дату подання заявки фактично не перебувають та не провадять свою господарську діяльність на тимчасово окупованій території України (АР Крим та м. Севастополь) або на територіях, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), або на територіях, на яких ведуться бойові дії відповідно до списку, затвердженого Мінреінтеграції (Наказ від 22 грудня 2022 року №309 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією»)
  • Не провадять господарську діяльність на території Російської Федерації та Республіки Білорусь.
  • Не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, до яких застосовуються спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України “Про санкції”.
  • Не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, щодо яких порушено справи про банкрутство та/або яких визнано банкрутами, та/або які перебувають на стадії ліквідації. Не віднесені до юридичних або фізичних осіб-підприємців, щодо яких є рішення суду, яке набрало законної сили, про притягнення до кримінальної відповідальності за корупційне правопорушення.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь