ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 14.12.2022 15:27

(відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710
«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

НАЙМЕНУВАННЯ, МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД ЗАМОВНИКА В ЄДИНОМУ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ - ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ:

Виконавчий комітет Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

38750, Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2

Код за ЄДРПОУ: 41856395

НАЗВА ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ КОДУ ЗА ЄДИНИМ ЗАКУПІВЕЛЬНИМ СЛОВНИКОМ

Постачання електричної енергії, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства.

ОЧІКУВАНА ВАРТІСТЬ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Загальна вартість - 900 000,00 грн. (дев’ятсот тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ, розподіл по лотам: Лот 1 – 30 000 грн. (тридцять тисяч грн. 00 коп) з ПДВ, Лот 2 – 870 000 грн. (вісімсот сімдесят тисяч грн. 00 коп) з ПДВ, згідно із запланованим розрахунком кошторису на 2023 рік.

ОБҐРУНТУВАННЯ ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) електричної енергії протягом календарного року (бюджетний період) 2022 рік, та з урахуванням прогнозованого підвищення вартості передачі та розподілу електричної енергії, відповідно до розміщеного проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2023 рік». Розрахунок проводився методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 №275.