Послугами Полтавської обласної служби зайнятості скористалися понад 52 тисячі громадян

  • 209

Протягом десяти місяців нинішнього року послуги обласної служби зайнятості отримали 52,7 тисячі людей, які шукали роботу. Із них 45,5 тисячі –  мали статус зареєстрованого безробітного.  

Від 4,4 тисячі роботодавців надійшло 19,7 тисячі  пропозицій роботи.

 

Роботу знайшли 15 тисяч людей    

 

Обласна служба зайнятості за 10 місяців допомогла працевлаштуватися 15 тисячам осіб, зокрема 13,1 тисячі безробітних.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  працевлаштовані 189 безробітних: із них 22 недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 167 - працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

 

До профнавчання залучені 3 тисячі безробітних  

 

Участь у громадських та інших тимчасових роботах за 10 місяців року на Полтавщині взяли  2,7 тисячі осіб.    

За направленням служби зайнятості у січні-жовтні 2022 року загалом 3 тисячі  безробітних пройшли професійне навчання.

Зокрема 2,2 тисячі слухачів опанували нові професії або підвищили кваліфікацію у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, у тому числі в Полтавському ЦПТО ДСЗ.

26 громадян, старших 45 років, з метою кращої конкурентоспроможності на ринку праці, отримали ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальностями «бджоляр», «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «водій автотранспортних засобів».

 

На обліку – 12,2 тисячі безробітних

 

У регіональній службі зайнятості, станом на 1 листопада 2022 року, на обліку перебувають 12,2 тисячі безробітних. Допомогу по безробіттю отримують 10,6 тисячі клієнтів.

Підприємства та організації заявили до обласної служби зайнятості 1,2 тисячі актуальних вакансій.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з обслуговування та експлуатації технологічного устаткування (24,4%), робітників з інструментом (23,0%),  працівників сфери торгівлі та послуг (13,4%), і професіоналів (12,3%).

 

 

 

Інформація підготовлена відділом інформаційної роботи  Полтавського обласного центру зайнятості. Тел.: 51-84-38.